Szkolenia, wykłady, warsztaty, konsultacje

Pan Krzysztof Rynkiewicz przeprowadził dla firmy ARCDEKO dwa cykle szkoleń połączonych z warsztatami dot. budowania marki osobistej projektanta wnętrz. W obu spotkaniach uczestniczyło 50 słuchaczy.

Podczas szkolenia projektanci mieli m.in. możliwość poznania swojego archetypu, grupy docelowej, dowiedzenia się, czym jest tożsamość i strategia marki.

Uczestnicy szkolenia byli pod dużym wrażeniem przedstawionych studium przypadku, co jak sami mówili, dodało im motywację do dalszych i szerszych działań.

Rekomenduję firmę Ever oraz p. Krzysztofa Rynkiewicza jako znakomitego prelegenta, który bardzo dobrze rozeznał się w branży i w sposób niebanalny przekazał swoją wiedzę.

maciejarciszewski

Maciej Arciszewski

Właściciel marek ARCDEKO
oraz Taperujemy.pl

Pan Krzysztof Rynkiewicz od 2015 roku prowadzi w Instytucie Dziennikarstwa i Komunikacji Społecznej zajęcia dydaktyczne na kierunkach komunikacja wizerunkowa oraz dziennikarstwo i komunikacja społeczna [na studiach dziennych i zaocznych].

Zajęcia prowadzone przez Pana Krzysztofa są bardzo wysoko cenione przez studentów.

Ponadto Pan Krzysztof dał się poznać jako bardzo solidy współpracownik, który bez zarzutu wypełniał zawsze wszystkie obowiązki.

pawelurbaniak

Paweł Urbaniak

Z-ca dyrektora ds. dydaktycznych w Instytucie Dziennikarstwa i Komunikacji Społecznej

Krzysztof Rynkiewicz prowadził zajęcia [ze strategii marki, strategii marketingowej oraz modelu biznesowego] w 1, 2, 3, 4 i 5 edycji studiów podyplomowych Zarządzanie projektami e-commerce na Uniwersytecie Ekonomicznym we Wrocławiu.

Zajęcia prowadzone przez Krzysztofa zostały wysoko ocenione przez studentów w ankietach ewaluacyjnych.

Studenci w komentarzach akcentowali jego zaangażowanie, gotować do udzielania wsparcia, dostępność, dużą liczbę praktycznych ćwiczeń, warsztatowy charakter zajęć oraz starannie przygotowane materiały szkoleniowe.

Krzysztof nigdy nie zawiódł mnie w kwestii terminowości, jak również szybko odpowiadał na moje maile lub prośbę o kontakt telefoniczny, co dla mnie – jako kierownika studium i opiekuna merytorycznego kierunku – jest szczególnie ważne.

annamarciszewska

Anna Marciszewska

Kierownik studiów podyplomowych Zarządzanie projektami e-commerce na UE

Krzysztof Rynkiewicz w 2018 roku prowadził zlecone przez Stowarzyszenie Rozwoju Przedsiębiorczości szkolenia w ramach projektu Własna firma szansą dla kobiet, obejmujące zajęcia z wprowadzenia do przedsiębiorczości oraz tworzenia biznes planu dla trzech grup kursowych, trwające łącznie 84 godz.

Uzupełnieniem szkoleń były indywidualne (trwające do 2 godzin) konsultacje biznes planu projektowanej firmy, z którego uczestniczki projektu – łącznie 45 pań – mogły fakultatywnie korzystać.

Zajęcia prowadzone przez Krzysztofa zostały wysoko ocenione przez uczestniczki projektu. W komentarzach panie szczególnie zwracały uwagę na przystępność języka, dopasowanie do specyfiki planowanej przez siebie działalności oraz skupienie na problemach szczególnie ważnych z punktu widzenia małej firmy.

Podkreślały również otwartość prowadzącego, przyjazną atmosferę zajęć, praktyczny wymiar szkolenia oraz jakość materiałów szkoleniowych (ćwiczeń, szablonów i kart pracy), które ułatwiły im przyswojenie wiedzy oraz uzupełnienie wniosku.

malgorzatadomiter

Małgorzata Domiter

Prezes zarządu
Stowarzyszenia Rozwoju Przedsiębiorczości

Krzysztof jest osobą bardzo profesjonalnie podchodzącą do tematu. Dużym zaskoczeniem była dla mnie propozycja spotkania twarzą w twarz jeszcze przed warsztatami, aby porozmawiać o szczegółach i efektach sesji.

Sesję projektową Design thinking Krzysztof tworzył od zera, bazując na ustalonym na spotkaniu celu projektowym, opracowanej personie oraz przeprowadzonym ze mną wywiadzie, tak aby była ona jak najlepiej dopasowana do potrzeb naszej organizacji.

Prawie 2 godziny spotkania przerodziły się następnie w pełne emocji, efektywności i profesjonalizmu warsztaty. Moi podopieczni byli bardzo zadowoleni i zainteresowani – […] aktywnie pracowali, żeby wynieść z niego jak najwięcej. 

Bardzo polecam współprace z Krzysztofem.

damiansochacki

Damian Sochacki

Członek zarządu
Niezależnego Zrzeszenia Studentów

Strategie marki, strategie komunikacji marki, warsztaty wdrożeniowe, konsulting marki/ marketingu

Wyobraź sobie idealny świat - nie ma w nim wojen, wszyscy ludzie się szanują, a na wizytę u lekarza nie czekasz pół roku, tylko wchodzisz z ulicy. W tym świecie swoje miejsce mają też konsultanci, a wśród nich jest Krzysiek Rynkiewicz.

Mam szczęście często pracować z osobami, które są bardzo profesjonalne i współpraca z nimi jest czystą przyjemnością, ale żadna z nich nie dorównuje w tym Krzyśkowi.

Krzysiek na każdą sesję, w trakcie której pracowaliśmy nad marką jednego z produktów mojego Biura Mówców Spice, przychodził przygotowany bardziej niż się spodziewałem. 

W każdym swoim działaniu pokazywał mi, że pracuję z pasjonatem-profesjonalistą, który szczególnie dba o komfort i doświadczenie klienta. Na każdym kroku czułem się zaopiekowany.

Krzysiek jest komunikatywny, pracowity i kreatywny, a jego sugestie są wyjątkowo trafne. Jeśli chcesz popracować nad marką swojego produktu lub firmy, zdecydowanie polecam Krzyśka. Ja na pewno będę wracał do niego za każdym razem, gdy będę potrzebował wsparcia w tym temacie.

michalkasprzyk

Michał Kasprzyk

Mówca i trener przemawiania
Biuro Mówców Spice

Krzysztof wykonał na zlecenie biura nieruchomości Dobry Zarządca strategię marki, strategię komunikacji marki, logo oraz stronę internetową.

Współpraca przebiegała wzorowo – wszelkie moje uwagi były uwzględniane, a ostateczny efekt znacznie przerósł moje oczekiwania.

Zaprojektowana przez Krzysztofa strategia sprawdza się w praktyce, a logo, wizytówki i ulotki tworzą spójny wizerunek mojej firmy.

Krzysztof jest profesjonalistą z wielką wiedzą i szerokim spojrzeniem na wykonywane projekty.

Zdecydowanie polecam Krzysztofa firmom, które potrzebują wykreować swoją markę.

malgorzataskupien

Małgorzata Skupień

Właścicielka firmy zarządzającej nieruchomościami Dobry Zarządca

Bardzo doceniam wsparcie Krzysztofa. Przez cały proces [tworzenia strategii marki osobistej w modelu Design thinking] czułem, że w pełni bierze odpowiedzialność za proces projektowy.

Czułem, że jest równie ciekawy tego, co razem wypracujemy, jak ja sam. 

Poza efektem w postaci strategii, z której teraz korzystam tworząc swoją stronę internetową i ostateczną ofertę, sesje z Krzysztofem pomagały mi lepiej zrozumieć to, kim jestem i co chcę dawać światu - w bardzo dosłownym znaczeniu.

Nasze spotkanie były dla mnie też pracą nad sobą. […] Czułem się głęboko szanowany i wspierany.

kacperlemiesz

Kacper Lemiesz

Edukator,
twórca Tuversity

Firma Ever i Krzysztof Rynkiewicz pomogli mi opracować atrakcyjny dla odbiorców wizerunku marki firmy.

Zakres prac obejmował pomoc w określeniu strategii pozycjonowania marki, nazwy marki, zaprojektowanie logo, stworzenie system identyfikacji wizualnej oraz materiałów takich jak wizytówka, papier firmowy broszura oraz plansze prezentacji multimedialnej w wersji elektronicznej.

W czasie prac Krzysztof przygotował 8 propozycji projektów logo, na bieżąco uwzględniał zgłaszane sugestie i uwagi oraz dopasowywał się do zmian i potrzeb projektowych. 

Krzysztof przez cały czas współpracy doradzał, podpowiadał i sugerował rozwiązania, był otwarty na dyskusję oraz w pełni zaangażowany w projekt.

Przygotowane projekty oceniam jako kreatywne oraz dopasowane do charakteru marki oraz w pełni zgodne z tym, czego oczekiwałem.

piotrmroczkowski

Piotr Mroczkowski

Właściciel studia
projektowego Outline

Krzysztof opracowywał dla mojej restauracji strategię marki, komunikacji marki, logo oraz brand booka.

Dzięki zaangażowaniu i doświadczeniu Krzysztofa cały projekt został opracowany zgodnie z moimi oczekiwaniami.

Pełen profesjonalizm i świetna organizacja pracy.

ewabochenek

Ewa Bochenek

Właścicielka restauracji
Dobra Nasza

W czasie warsztatów z Krzysztofem opracowaliśmy między innymi insight grup docelowych, zrobiliśmy analizę konkurencji, aby na bazie tej wiedzy wypracować propozycję wartości - wyróżniki marki, obietnice i korzyści oferowane klientom.

Przekazana przez Krzysztofa wiedza i doświadczenie dały mi duże możliwości rozwoju.

Zaoferował mi coś więcej niż oczekiwałem - pomoc również po zakończeniu współpracy.

pawelkubacki

Paweł Kubacki

Właściciel marki
Autofitness

Współpraca z Krzysztofem od początku opierała się na dialogu.

Starał się on jak najlepiej zrozumieć lokalny rynek i specyfikę mieszkańców naszego miasta.

Dzięki dobrze opracowanej strategii mogliśmy zrozumieć oczekiwania rodziców naszych uczniów i dostosować ofertę do ich wymagań.

Profesjonalizm i bardzo dobra komunikacja stały się podstawą naszej współpracy i przyczyniły się do sukcesu firmy.

piotr-litwicki-braitkalisz

Piotr Litwicki

Właściciel marki
Brait

Projekty graficzne, UX i UI, systemy identyfikacji wizualnej

Podczas tworzenia systemu identyfikacji wizualnej dla marki Umiejętności Przyszłości miałam możliwość czerpać z wiedzy Krzysztofa w dwóch obszarach.

Po pierwsze: dzielił się swoim doświadczeniem z branży edukacyjnej. Dzięki temu przeanalizowałam i zaplanowałam niektóre usługi mojej firmy, które nie będą wdrażane w pierwszym etapie, ale na które SIW jest przygotowany. 

Po drugie: Krzysztof wykonał świetną pracę projektową i graficzną i stworzył imponującą księgę SIW dla mojej firmy. Wszystkie moduły graficzne są świeże […], otwarte na interpretacje, a jednocześnie ze sobą spójne. 

Współpraca Krzysztofem była przyjemnością. Jeśli potrzebowałam czasu do namysłu – dostawałam go. Jednocześnie Krzysztof trzymał tempo prac, tak aby nie przeciągały się one [zbyt długo]. Gdy miałam niesprecyzowaną wizję lub ideę, pomagał mi ją dookreślić. Dodatkowo przesyłał mi mnóstwo inspiracji dotyczących grafiki, stron www czy mojej branży. 

Jako osoba o szerokich zainteresowaniach, Krzysztof jest wymarzonym współpracownikiem. Bardzo wysoka jakość obsługi klienta. Zdecydowanie polecam.

majalose2

Maja Lose

Trener biznesu, trener rozwoju kompetencji, właścicielka marki Umiejętności Przyszłości

Jestem pod ogromnym wrażeniem profesjonalizmu p. Krzysztofa Rynkiewicza.

Opracowane logo jest proste, przejrzyste i nawiązuje do filozofii mojej działalności. Strona internetowa jest intuicyjna i bardzo czytelna - przygotowując ją p. Krzysztof wykazał się ogromną wiedzą i kreatywnością.

Pan Krzysztof dotrzymał zadeklarowanych terminów, spokojnie i rzetelnie odpowiadał na moje pytania.

malgorzatakrygiel-bartoszewicz

Magdalena Krygiel-Bartoszewicz

Właścicielka szkoły
języka angielskiego Choice

Przedmiotem zlecenia było wykonanie projektu logo, wizytówki, strony internetowej oraz teczki ofertowej.

W czasie prac Krzysztof – rozpoznając moje potrzeby oraz ograniczenia związane z wykonywanym przeze mnie zawodem – zasugerował również wykonanie prostej strategii obsługi klienta.

Współpraca przebiegła konkretnie i rzeczowo, na bieżąco były uwzględniane uwagi w zakresie tworzonych projektów. Materiały zostały przygotowane w sposób spójny z charakterem działalności. 

Zdecydowanie polecam Krzysztofa, którego cechuje profesjonalne podejście do klienta oraz duża wiedza dotycząca kreowania wizerunku marki.

jacekskupien

Jacek Skupień

Właściciel i notariusz kancelarii notarialnej
Jacek Skupień

Możesz na mnie liczyć

Praca na pełnych obrotach, zaangażowanie w projekt i dopracowanie w każdym detalu.
Napisz lub zadzwoń do mnie - porozmawiamy, a jeśli lubisz spotkania na żywo - zapraszam na kawę

Telefon

732 930 371

Zobacz, co mogę dla Ciebie zrobić